Україна хоче приєднатися до нових проектів НАТО “Інтелектуальна оборона”

21 Травня 2012, 11:20

Про це заявив глава Місії України при НАТО Ігор Долгов, коментуючи результати першого дня саміту Організації Північноатлантичного договору, що проходить 20-21 травня у Чикаго.

"Для того, щоб залучити нашу державу для участі у проектах "Інтелектуальної оборони", вже відбулися перші консультації", – сказав глава Місії України при НАТО.

Він уточнив, що на даному етапі консультації проведені на експертному рівні у форматі обміну інформацією.

Долгов зазначив, що у світі є великий інтерес до української оборонної промисловості.

"У першу чергу, це стосується наших сусідів – країн "Вишеградської четвірки". Тому сподіваємося на те, що подальше залучення України до проектів у рамках "Інтелектуальної оборони" принесе результати й для підвищення боєздатності Збройних сил України", – сказав він.

За його словами, найбільш перспективними напрямками співпраці у такому форматі з НАТО є сфери ракетобудування, виробництва бронетехніки, радіотехнічна галузь та інші.

"Усі ці напрямки становлять інтерес для НАТО. Ми лише підходимо до цього, але перспективи у нас є значними", – заявив Долгов.

Нагадаємо, раніше Долгов повідомив, що на даному етапі не йдеться про залучення України до розробки європейської системи протиракетної оборони.

У Чикаго проходить саміт НАТО, у якому бере участь і президент України Віктор Янукович.