Україна готова розпочати демонтаж фортифікацій під Станицею Луганською – СЦКК

24 Липня 2019, 10:03

Україна готова до демонтажу фортифікаційних споруд на ділянці розведення сил і засобів в районі населеного пункту Станиця Луганська. Про це у середу, 24 липня, повідомила Українська сторона СЦКК, передає прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

"24 липня українська сторона готова розпочати демонтаж трьох фортифікаційних споруд, які розміщені вздовж дороги, між КПВВ "Станиця Луганська" та зруйнованим мостом через річку Сіверський Донець", – йдеться у повідомленні.

 

Наголошується, що зазначені роботи проводитимуться в рамках виконання існуючих домовленостей щодо розведення сил і засобів на ділянці в районі Станиці Луганської.

 

"Варто зазначити, що виконання українською стороною відповідних зобов'язань, можливо лише у випадку дотримання збройними формуваннями Російської Федерації та їх найманцями своїх зобов'язань з синхронного демонтажу фортифікаційних споруд на зазначеній ділянці", – додали у штабі.

 

Нагадаємо, після оголошення про початок процесу розведення сил і засобів поблизу Станиці Луганської у середу, 26 червня, українські військові та бойовики "ЛНР" упродовж декількох днів відходили від раніше займаних позицій.

 

Своєю чергою, у штабі ООС наголосили, що розведення сил на лінії зіткнення в районі Станиці Луганської не послаблює оборонні можливості українських військових на Донбасі. 

 

Як повідомлялося, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні у неділю, 30 червня, підтвердила розведення сил та засобів в районі Станиці Луганської в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі.