НОВИНИ

Розведення сил в районі Станиці Луганської не послаблює оборону - штаб

Зазначається, що спостереження за процесом розведення з обох сторін здійснюють патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Розведення сил на лінії зіткнення в районі Станиці Луганської не послаблює оборонні можливості українських військових на Донбасі. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

Зазначається, що відповідно до рішення про розведення сил на ділянці №1 "Станиця Луганська", окремі підрозділи операції Об’єднаних сил змінили розташування власних позицій у рамках виконання раніше ухвалених Мінських домовленостей.

 

Зокрема, спостереження за процесом розведення з обох сторін здійснюють патрулі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

 

"Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ упродовж декількох діб здійснюватиме постійний моніторинг стосовно виконання обома сторонами усіх заходів розведення з подальшим опублікуванням детального звіту", - наголошується у повідомленні.


Додається, що українською стороною вжито усіх необхідних заходів, аби процес розведення сил і засобів на ділянці №1 «Станиця Луганська» не створював небезпеки для життя та здоров’я мирного населення по обидва боки лінії розмежування.

 

Нагадаємо, 26 червня українські військові відійшли з однієї з позицій, що знаходилась перед КПВВ "Станиця Луганська".  У штабі інформують, що розведення сил і засобів на ділянці №1 планується проводити упродовж трьох діб - у період з 26 по 28 червня.

 

Як повідомлялося, збройні формування Російської Федерації у суботу, 8 червня, зірвали домовленності щодо розведення сил і засобів поблизу Станиці Луганської, яке було заплановане на 16 червня. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.