Угорщина зізналася у шпигунській діяльності в Києві

14 Липня 2015, 15:30

Угорські шпигуни, як і шпигуни інших держав центральноєвропейського регіону ведуть активну діяльність у столиці України Києві. Про це під час парламентських слухань, текст яких опублікували для загалу, повідомив відповідальний за цивільну розвідку уряду Угорщини Янош Лазар.

За його словами, російсько-український конфлікт є основним прикладом радикальних змін у безпеці в регіоні за минулий рік.

«Угорщина межує з країною, яка залучена у збройний конфлікт. Угорські шпигуни активно діють у Києві, як і шпигуни інших регіональних сусідів, для гарантії, що політичні лідери здатні просувати інтереси Угорщини», – зазначив Лазар.

Окрім того, уряд Угорщини переконаний, що майбутнє угорців, які живуть в Закарпатській області, стане серйозною проблемою у найближчі десятиліття.

«Служби здійснюють операції для захисту угорських громадян в Карпатському басейні. Вперше за 25 років угорський уряд відкрито здійснює такі операції у повній опозиції до побажань уряду України. Також Міністерство закордонних справ України робить все можливе, щоб зупинити шпигунів Угорщини та угорських дипломатів від проведення операцій в Україні», – сказав Лазар.

Як повідомлялося, одному з лідерів націоналістичної угорської партії «Йоббік» заборонили в'їзд до України на 5 років.