На думку учасників ініціативи, неучасть у виборах – «зречення власної відповідальності за долю держави».
«На попередніх виборах було багато «проти всіх», які багато чого зробили не дуже позитивного. Цього треба позбутися, бо ми стоїмо не просто перед вибором, а перед цивілізаційним вибором: або назад, або далі. Після виборів зміниться дуже багато. Це не буде рай, це буде тяжка праця, але нам треба це пройти. Буде значно жорсткіша політика. Навіть сьогоднішні події, пов’язані з Ахметовим показують, що все, терпець урвався і те, що не роблять виконувачі обов’язків, зроблять легітимні керівники держави», – наголосив почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький.
«Обов’язок нового президента – здійснити великі надії всієї країни на справжню свободу та демократію, вільну економіку без корупції та криміналітету. Натомість обов’язок громадян – не лише очікувати дій нового глави держави, а самостійно і щоденно дбати про захист своїх прав і свобод. Маємо утвердити в Україні підзвітність уряду та непорушний контроль громадянського суспільства за владою. Потрібен справжній діалог всього суспільства», – йдеться у зверненні.
Як відомо, 25 травня в Україні відбудуться вибори президента. У бюлетенях для голосування будуть вказані прізвища 21 кандидата.