Убивць власника ТЦ “4room” засудили до довічного ув’язнення

Акценти
9 Листопада 2012, 13:44

За ґратами сидітимуть замовник убивства Міраб Суслов та кілер Давид Батікян.

Суслов при зачитуванні вироку присутнім не був – його вивели з зали ще на початку засідання, оскільки він обурювався появі телекамер, ображав присутніх та голосно звинуватив суд в упередженості.

Суд також постановив конфіскувати все майно підсудних. Крім того, кожен із злочинців має компенсувати потерпілим 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Син убитого бізнесмена Артур Алоян рішенням суду задоволений, але пильності не втрачає. За його словами, вся родина користується послугами охорони.

Як відомо, зухвале вбивство сталося у гіпермаркеті "4room" у жовтні 2009 році. Убивці стріляли у торговій залі магазину за наявності свідків.

Двоє кілерів почали стріляти по бізнесмену та його двох охоронцям – бійцям спецпідрозділу "Титан". Міліціонери загинули на місці, поранений власник магазину намагався втекти. За два дні підприємець помер у лікарні.

Один із виконавців замаху помер у машині, тікаючи з місця подій. Другий, Давид Батікян, опинився на лаві підсудних разом з замовником убивства – родичем Алояна Сусловим.

89