НОВИНИ

Росія віддала Україні замовника вбивства директора «4room»

Правоохоронні органи Росії екстрадіювали в Україну підозрюваного в замовленні вбивства директора меблевого центру 4room Шабаба Алояна в Київській області. Про це журналістам повідомив міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов.

«Цього громадянина ми одержали в Харківській області на кордоні з Росією 18 березня, його було доставлено у Київ, де суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою», - зазначив Могильов.

Він додав, що екстрадиція цієї людини є великим успіхом української міліції. З його слів, міліція здатна довести вину цього підозрюваного. Крім того, у нього виявлено паспорти громадянина Росії, Вірменії та України. Могильов відмовився назвати ім'я і прізвище підозрюваного.

Міністр також повідомив, що під час розслідування цієї справи деякі співробітники міліції України намагалися перешкодити екстрадиції підозрюваного, за що були звільнені.
Могильов підкреслив, що цю справу буде якнайшвидше передано до суд.

Як повідомлялося, 2 жовтня 2009 року невідомі застрелили директора і 2 охоронців меблевого торгового центру 4room.

4 жовтня 2009 року міліція затримала в Черняхівському районі Житомирської області підозрюваного у вчиненні цього злочину. Улітку 2010 року в Росії було затримано підозрюваного у замовленні зазначеного вбивства. Раніше у МВС зазначали, що замовником цього злочину є громадянин Росії - кримінальний авторитет на прізвисько Мераб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.