Убивство журналіста Веремія. Текст вироку Крисіну розсекретили

29 Грудня 2017, 11:06

У Єдиному реєстрі судових рішень розсекретили текст вироку керівнику групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вісті" В'ячеслава Веремія. Відповідна інформація з'явилася в ЄРСР.  

Згідно з текстом, Крисін за грошову винагороду від невстановленої особи 17 лютого 2014 року погодився організувати "тітушок" для переслідування євромайданівців.

"18 лютого 2014 року він з хуліганських мотивів побив дерев'яною биткою Веремія", – йдеться в повідомленні.

Суд вирішив, що про наявність вогнепальної зброї в інших "тітушок" підсудний не знав. Також у вироку зазначено, що Крисін заплатив "тітушкам" по одній тисячі гривень, а сам одержав 20 тисяч. доларів.

Крім того, з його показань випливає, що він просив не зачіпати Веремія, коли сам бив журналіста по обличчю й спині.

Як повідомлялося 28 грудня, відповідно до інформації в Єдиному реєстрі судових рішень, вирок Шевченківського райсуду Києва щодо керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна засекречений

Нагадаємо, журналіста газети «Вєсті» вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Як повідомив сайт видання, Веремій разом із колегою на автомобілі повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської і Великої Житомирської в Києві на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

22 грудня Шевченківський районний суд Києва оголосив вирок Крисіну. Суд визнав винним обвинувачуваного у цій справі Крисіна, йому призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Генеральна прокуратура просила для нього шість років позбавлення волі.

28 грудня Генеральна прокуратура подала в суд апеляційну скаргу щодо рішення про умовне покарання Юрію Крисіну.