НОВИНИ

Убивство журналіста Веремія. Суд засекретив текст вироку Крисіну

Інформація заборонена для публікації відповідно до закону "Про доступ до судових рішень".

Вирок Шевченківського райсуду Києва щодо керівника групи "тітушок" Юрія Крисіна, якого звинуватили в причетності до вбивства журналіста газети "Вісті" В'ячеслава Веремія, засекречений. Відповідна інформація оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

Так, текст вироку в справі №761/23886/ 14-до був розміщений у реєстрі 26 грудня. Водночас текст судового рішення закритий для загального доступу.

"Інформація заборонена для публікації відповідно до закону України "Про доступ до судових рішень" (п. 4 ст. 7)", – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що відповідно до пункту закону, можуть бути закриті в судових рішеннях відомості, які містять інформацію, для забезпечення захисту якої розгляд справи або здійснення окремих процесуальних дій відбувалися в закритому судовому засіданні.

Нагадаємо, журналіста газети «Вєсті» вбили в Києві вночі 19 лютого 2014 року. Як повідомив сайт видання, Веремій разом із колегою на автомобілі повертався після роботи на Майдані, де виконував редакційне завдання. На розі вулиць Володимирської і Великої Житомирської в Києві на таксі, в якому вони їхали, напали невідомі особи з бейсбольними битками і зброєю, в касках, камуфляжі і чорних масках. Журналіст помер у лікарні швидкої допомоги від вогнепального поранення в живіт.

22 грудня Шевченківський районний суд Києва оголосив вирок Крисіну. Суд визнав винним обвинувачуваного у цій справі Крисіна, йому призначили покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з випробувальним терміном два роки. Генеральна прокуратура просила для нього шість років позбавлення волі.