Убивство екс-депутата РФ Воронєнкова. У Павлограді провели ще один обшук

18 Липня 2017, 16:30

У Павлограді Дніпропетровської області у вівторок, 18 липня, відбувся ще один обшук у справі про вбивство колишнього російського депутата Дєніса Воронєнкова. Про це повідомила дружина затриманого за підозрою в причетності до вбивства Ярослава Тарасенка Надія Горянська.

За її словами, обшук тривав у приватному будинку близько години, ніяких речових доказів не знайшли.

«Це слідчі дії. Оскільки є кримінальне провадження, люди працюють», – зазначила Горянська.

Читайте також: Суд заарештував підозрюваного в причетності до вбивства Воронєнкова

Як повідомлялося, 1 липня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура України близька до розкриття вбивства колишнього депутата Держдуми РФ Дєніса Воронєнкова.

Воронєнкова вбили 23 березня у центрі Києва біля готелю Premier Palace. Українські правоохоронці вважають, що до вбивства екс-депутата Держдуми РФ причетна Росія. Його вбивця отримав важкі поранення від охоронця Воронєнкова і помер у лікарні. Радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що вбивцею є громадянин України Павло Паршов, агент російських спецслужб, який проник у силові структури України.

Воронєнков переїхав в Україну, і в грудні 2016 року отримав українське громадянство. Також він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича, який обвинувачується у державній зраді. Воронєнков частково підтвердив слідчим свідчення, які раніше дав інший колишній російський депутат Ілья Пономарьов, який отримав влітку 2016 року посвідку на проживання в Україні.