НОВИНИ

Убитий у центрі Києва чоловік є ​​екс-депутатом Держдуми РФ, який отримав громадянство України

Стрілянина сталася біля готелю "Прем'єр Палас".

У центрі Києва біля готелю "Прем'єр Палас" вбили колишнього депутата Державної думи Російської Федерації Дєніса Воронєнкова, повідомив начальник ГУ Національної поліції України в м.Києві Андрій Крищенко.

В ефірі телеканалу "112.Украіна" він повідомив, що особу вбитого годину назад в центрі столиці встановлено, і ним виявився колишній депутат Держдуми РФ, проте відмовився назвати назвати ім'я і прізвище. Пізніше на уточнююче запитання ведучого "Це Дєніс Воронєнков", правоохоронець відповів ствердно.

Як повідомлялося, у Києві біля готелю "Прем'єр Палас", що розташований у центрі міста на розі бульвару Шевченка та вулиці Пушкінської, сталася стрілянина. За словами голови Служби безпеки України Василя Грицака, у результаті інциденту є загиблі та поранені.

Нагадаємо, раніше Воронєнков зізнався, що в грудні 2016 року отримав громадянство України. Він також підтвердив опубліковану раніше ЗМІ інформацію про те, що він дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича.