У зоні відчуження продовжують гасити пожежі, працює авіація

20 Квітня 2020, 10:10

Станом на 21:00 неділі, 19 квітня, у зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення триває гасіння пожеж на території Корогодського, Луб`янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицького лісництв. Про це повідомляється на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля.

 

У зоні відчуження продовжується локалізація та гасіння чотирьох осередків поблизу населених пунктів Корогод, Розсоха, Крива Гора та Рудьки.

 

Працює авіація, яка скидає вогнегасні речовини до осередків місць тління.

 

Радіаційна ситуація перебуває під контролем, радіаційний фон не перевищує норми. Як зазначається, загрози об’єкту «Укриття», сховищу радіоактивних відходів та іншим критичним об’єктам інфраструктури зони відчуження немає.

 

Нагадаємо, пожежа в Чорнобильській зоні спалахнула 4 квітня з вини 27-річного жителя села Рагівка, який для забави в трьох місцях підпалив сміття та траву. Вогонь вітром перекинуло далі. 15 квітня стало відомо, що осередки пожеж поблизу міст Прип'яті та Чорнобиля у зоні відчуження повністю ліквідовано.

 

16 квітня стало відомо, що пожежі в зоні відчуження відновилися.

 

Поліція вивчає причини таких масштабних пожеж та не поодиноких осередків загоряння. Унаслідок пожежі понад 30% туристичних локацій втрачені повністю і відновленню не підлягають.