У влади Житомира закінчилися гроші на зарплату медикам і вчителям

20 Листопада 2012, 13:19

За його словами, вже потрібно платити вчителям аванс за листопад, а грошей немає.

«На стадії формування бюджету спостерігалася нестача в обсязі 2,5 місяців працівникам охорони здоров'я та освіти. Держава частково виконало свої зобов'язання: влітку надійшло 8,5 млн грн. В жовтні уряд додатково розподілив 10,8 млн грн. Наші розпорядники коштів, у результаті вжитих заходів, зекономили більше 8 млн грн. Але майже 50 млн грн не вистачає для виплати зарплати: 39 млн – у сфері освіти за листопад і грудень; 10,6 млн. – у сфері охорони здоров'я за грудень», – сказав Гаращук.

Він також зауважив, що міська влада звернулася до обласної державної адміністрації з проханням допомогти вирішити проблему найближчим часом.

«У колег така ж ситуація, ми спілкуємося з іншими містами, районами – там теж бракує коштів на виплату зарплат за два місяці», – підкреслив Гаращук.

Показово, що у лютому мер Житомира Володимир Дебой обіцяв, що 20% надбавки отримають всі без винятку педагогічні працівники бюджетної сфери і вперше в 2012 році виплачуватиметься матеріальна допомога на оздоровлення медичним працівникам в розмірі посадового окладу під час щорічної відпустки.

Як повідомлялось, нещодавно профспілки заявили, що для здійснення в 2012 році всіх виплат бюдженикам не вистачає близько 10 млрд грн.

У Мінсоцполітики переконують, що заборгованість з виплати зарплати бюджетникам є "технічною" та не перевищує 0,4%-1% від місячних сум виплат.

Читайте також: "Покращення" від Азарова супроводжується затримкою зарплат і відключеннями світла та газу