У Вірменії лідера протестів Пашиняна офіційно висунули на посаду прем’єра

30 Квітня 2018, 11:38

Опозиційна парламентська фракція «Елк» у понеділок, 30 квітня, прийняла рішення про висунення лідера протестного руху Нікола Пашиняна на посаду прем’єр-міністра Вірменії. Про це повідомляє вірменська служба Радіо Свобода.

 

За словами члена фракції "Елк" Арарата Мірзояна, фракція одноголосно вирішила висунути кандидатуру Пашиняна. Він також зазначив, що опозиціонери розраховують на підтримку їхнього кандидата з боку правлячої Республіканської партії Вірменії.

 

Зазначається, що сьогодні також відбудуться зустрічі Пашиняна з фракціями РПА, блоку "Царукян" та АРФ "Дашнакцутюн".

 

Як повідомлялось, у Вірменії на спеціальному засіданні Національних Зборів першого травня обговорять питання обрання нового глави уряду. 

 

Нагадаємо, раніше лідер протестного руху, голова фракції "Вихід" Нікол Пашинян заявив, що  якщо Республіканска партія Вірменії (РПВ) спільно з іншими партіями підтримає кандидата в прем'єр-міністри, висунутого народом, то вона стане співавтором цього історичного досягнення.

 

За його словами, буде добре і правильно, якщо РПВ оголосить, що спільно з іншими партіями підтримає кандидата в прем'єр-міністри, висунутого народом.