Саме на підставі розцінок фірми "Бондарчук і партнери" в Генпрокуратурі прийшли до висновку, що вартість послуг, які компанія Magisters надавала НАК "Нафтогаз України" в Стокгольмському арбітражі, була завищена.
Даючи вчора свідчення в суді, Бондарчук заявив, що його фірма не спеціалізується на міжнародному арбітражі, і таким чином не могла конкурувати з Magisters.
За його словами, у серпні 2010 року до нього звернулися з Контрольно-ревізійного управління (КРУ), яке проводило відповідну перевірку, і попросили надати інформацію про те, які тарифи і ставки на послуги встановлювалися компанією "Бондарчук і партнери" протягом 2008-2009 років.
Відповідна інформація була подана в КРУ.
"І тільки потім з інтернету я дізнався, що є головним свідком звинувачення і що збитки розраховувалися виходячи з моїх тарифів", – обурився Бондарчук.
Він також зазначив, що пізніше його допитували в Головному слідчому управлінні ГПУ на предмет того, чи брала б його компанія участь в тендері на представлення інтересів НАК "Нафтогаз Україна", якщо б була така можливість.
"Я відповів, що скоріше за все ні, оскільки ми не спеціалізуємося на міжнародному арбітражі", – переказав свою розмову зі слідчим Бондарчук.
На вчорашньому засіданні суду Бондарчук ще раз підтрведив, що його фірма "не спеціалізується на цьому виді послуг".
Засідання Печерського районного суду тривало близько двох годин. Розгляд справи Євгена Корнійчука суд продовжить сьогодні о 10.00.
Нагадаємо, Корнійчук звинувачується у зловживанні службовим становищем при проведенні держзакупівель. На думку слідства, він не мав права підписувати лист "Нафтогазу", яким рекомендував укласти контракт на юридичне обслуговування з компанією Magisters.
31 травня суд приступив до допиту свідків, першим з яких став екс-глава юридичного департаменту НАК "Нафтогаз Україна" Сергій Давиденко.
З квітня 2005 року Корнійчук був головою столичної організації Української соціал-демократичної партії (в кінці того ж року УСДП увійшла до Блоку Юлії Тимошенко). На виборах у Раду 2006 року – пройшов до парламенту за списком БЮТ. У кінці 2006 року він очолив УСДП, після того, як колишній голова партії – тесть Корнійчука голова Василь Онопенко – став головою Верховного суду України.