НОВИНИ

Суд відхилив клопотання Корнійчука про закриття справи

Печерський районний суд Києва відхилив клопотання колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука з закриття кримінальної справи у зв'язку з відсутністю події злочину. Відповідне рішення суд прийняв на засіданні.

На думку суду, обвинувальний вирок складено відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу, досудове слідство проведено належним чином й є всі підстави для початку розгляду цієї кримінальної справи по суті.

Засідання призначено на 11:00 18 березня.

Крім того Печерський суд Києва відмовився змінити запобіжний захід для колишнього першого заступника міністра юстиції з підписки про невиїзд на більше м'який

На думку суду, на сьогодні не з'явилося підстав для заміни вибраного щодо Корнійчука запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд на передачу його на поруки депутатам або внесення грошової застави, про що просив Корнійчук у своєму клопотанні.

У зв'язку з цим суд залишив чинним раніше вибраний стосовно Корнійчука запобіжний захід - підписку про невиїзд.

Як повідомив Корнійчук журналістам, таке рішення суду заважатиме його діяльності на посаді адвоката, а також голови Соціал-демократичної партії України.

Також стало відомо, що Апеляційний суд Києва відмовився замінити Печерський районний суд Києва, який почав розгляд кримінальної справи колишнього першого заступника міністра юстиції Євгена Корнійчука, на інший суд.

Раніше захист Корнійчука намагався змінити також суддю. Однак суддя Печерського районного суду Києва Оксана Царевич, яка розглядає справу колишнього першого заступника міністра юстиції, відмовилася прийняти свій відвід, заявлений Фоміним.

Нагадаємо, 22 грудня 2010 року Генеральна прокуратура порушила справу проти Корнійчука за підозрою в перевищенні службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків.

15 лютого 2011 року слідчий Генеральної прокуратури змінив Корнійчуку запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.