У суді над Тимошенко взяв слово її третій адвокат

29 Вересня 2011, 10:15

Суддя Родіон Кірєєв поцікавився, яка буде подальша послідовність виступів. Тимошенко відповіла, що після Сірого говорити буде вона, передає ЛІГАБізнесІнформ.

Кірєєв нагадав, що перед цим можуть виступити її дочка і чоловік. "Вони не будуть виступати", – зазначилаТимошенко.

Сірий почав з того, що його колеги, адвокати Юрій Сухов і Олександр Плахотнюк, які виступали вчора, вчинили з ним "трохи нечесно", оскільки після їх промов зрозуміло, що складу злочину в діях Тимошенко немає, як немає і доказів будь-якого перевищення повноважень. Самих Сухова і Плахотнюка на сьогоднішньому засіданні немає.

Нагадаємо, адвокат Тимошенко Юрій Сухов виступав вчора у суді близько трьох годин. Він просив суд винести Юлії Тимошенко виправдувальний вирок та звільнити її з-під варти. За його словами, державне обвинувачення під час розслідування цієї справи та судового слідства не змогло надати докази наявності складу злочину екс-прем’єра.

У свою чергу адвокат Плахотнюк виступав більше 4 годин. Він, зокрема, заявив про низку документів у справі Тимошенко, датованих 31 квітня, якого немає у календарі. За його словами, це свідчить про безпідставність доказів обвинувачення у справі.

При цьому він додав, що вважає нікчемними експертні висновки, а також проміжні та комісійні довідки щодо ймовірного завдання збитків Тимошенко НАК "Нафтогаз України" оскільки у матеріалах справи відсутня первинна бухгалтерська документація НАКу, якою мали користуватися експерти для того, щоб зробити такі висновки.

Він також нагадав, що до справи не було долучено низку документі, які на думку захисту виправдовують Тимошенко.

Читайте також: Справа Тимошенко: з 31 квітня!