У Станиці Луганській відбувся антиукраїнський мітинг, спровокований нестачею харчів у “ЛНР”

27 Грудня 2015, 16:30

У Станиці Луганській, яка знаходиться поблизу лінії розмежування в зоні АТО, сьогодні, 27 грудня, відбувся мітинг із вимогою перенести гуманітарно-логістичний центр із підконтрольної Україні території на нейтральну. Про це пишуть сепаратистські ЗМІ, а також підтверджують джерела Тижня.

За словами одного з учасників, мітингувальники вимагають перенести центр, тому що до нього важко добратися: потрібно проходити український блокпост, де до мешканців “ЛНР” начебто погане ставлення. Також серед причин назвали відсутність продукції та грошей у банкоматах гуманітарно-логістичного центру.

Проте, за даними джерел Тижня, основна причина цього мітингу — гостра нестача продуктів та товарів першої необхідності в так званій “ЛНР”. Росія врізає фінансування сепаратистської “республіки”, тому люди хочуть перенесення контрольного пункту в'їзду та виїзду на нейтральну територію, де не діють фіскальні обмеження, встановлені на вивезення товарів із зони АТО.

Нагадаємо, в на лінії розмежування в зоні АТО діють гуманітарно-логістичні центри для мешканців окупованих території, де можна купити їжу та ліки за нижчими цінами.