НОВИНИ

У зоні АТО будуть продавати їжу та ліки дешевше, ніж на окупованих територіях – президент

Також там будуть діяти мобільні банківські установи.

Президент Петро Порошенко доручив прискорити відкриття в зоні АТО гуманітарно-логістичних центрів, де будуть діяти мобільні банки та можна буде придбати їжу і ліки. Про це повідомила прес-служба президента за підсумками наради з представником України в тристоронньої контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Леонідом Кучмою і представниками України в її робочих підгрупах з політичних питань, питань безпеки, соціально-економічних та гуманітарних питань.

"Президент повідомив про своє доручення прискорити відкриття гуманітарно-логістичних центрів, за що зараз відповідають голови обласних державних адміністрацій, у яких передбачити можливість функціонування мобільних банківських установ, де люди зможуть купити їжу та ліки за цінами, нижчими, ніж на окупованих територіях", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, на цій нараді Порошенко заявив, що обговорення питань організації місцевих виборів в окремих районах Донбасу можливе після того, як буде чітко заявлено про відмову проведення псевдовиборів 18 жовтня і 1 листопада на територіях, непідконтрольних Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.