У США звільнено агента ФБР, який критикував Трампа в особистому листуванні

14 Серпня 2018, 08:46

Агента Федерального бюро розслідувань Пітера Строка звільнили за надсилання особистих текстових повідомлень із критикою Трампа. Про це повідомляє The Washington Post, у понеділок, 13 серпня.

 

Повідомляється, що Строк – третя високопоставлена ​​людина, яку звільнили з ФБР під час правління Трампа, включаючи колишнього директора Джеймса Комі. 

 
Його адвокат наголосив, що Строка звільнили через політичний тиск у зв'язку з оприлюдненими текстовими повідомленнями. Відомо, що він вів листування з юристом ФБР Лізою Пейдж, з якою у нього були романтичні стосунки, та в одному з повідомлень на питання Пейдж, чи стане Трамп президентом, Строк відповів: "Ні. Ми його зупинимо".
 
 
Сам Строк, який працював у ФБР 22 роки, наполягає , що доказів упередженості в його професійних діях не було.
 

 

У понеділок, 13 серпня, президент США Дональда Трамп написав у Twitter, що Пітера Строка "нарешті звільнено".

Agent Peter Strzok was just fired from the FBI – finally. The list of bad players in the FBI & DOJ gets longer & longer. Based on the fact that Strzok was in charge of the Witch Hunt, will it be dropped? It is a total Hoax. No Collusion, No Obstruction – I just fight back!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 13 серпня 2018 р.

 

 

Як повідомлялось, 9 травня 2017 року Дональд Трамп відправив директора ФБР Джеймса Комі у відставкупояснивши своє рішення тим, що Комі був "не здатний ефективно керувати" ФБР. У той же час телеканал CNN повідомляв, що однією з причин звільнення є те, що екс-глава ФБР "не надав президенту гарантії своєї особистої відданості".

 

Раніше колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає сумнівів щодо того, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США.