НОВИНИ

Екс-директор ФБР Комі відповів на питання про втручання Росії у вибори США

Про це він заявив він під присягою, відповідаючи у Сенаті.

Колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає сумнівів щодо того, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США.

"Ні", - заявив він під присягою, відповідаючи у Сенаті на питання про те, чи є у нього сумніви про втручання РФ у вибори.

Колишній глава ФБР також повідомив, що не володіє інформацією про те, що можливе російське втручання призвело до фальсифікації бюлетенів на президентських виборах в США.

"Я був впевнений, що фальсифікації бюлетенів не було", - заявив він, відповідаючи на питання на слуханнях. При цьому Комі підкреслив, що відповідає на це питання, спираючись на ті дані, які мав до моменту відходу зі своєї посади.

Комі заявив, що був у збентежений рішенням президента США Дональда Трампа звільнити його, але розумів, що той має на це право.

"Я розумів, що президент може звільнити мене з будь-якої причини або без причини зовсім", - зазначив Комі, додавши, що, тим не менш, був здивований, коли дізнався про своє звільнення з посади з новин по телебаченню.

"Пояснення (причини звільнення - ред.) мене здивували і збентежили. Вони мене здивували, бо у нас з президентом було багато розмов з приводу моєї роботи і до, і після того, як він вступив на посаду", - сказав екс-глава ФБР.

За словами Дж.Комі, Трамп неодноразово говорив йому, що задоволений його роботою.

"Я був в збентежений, коли побачив по телебаченню, як президент говорив, що звільнив мене через російське розслідування", - заявив екс-глава ФБР.

Комі також додав, що здивувала його й інша причина звільнення, згідно з якою він нібито втратив посаду через ті рішення, які він ухвалював у рік президентських виборів.

Нагадаємо, колишній директор Федерального бюро розслідувань (ФБР) Джеймс Комі 8 червня дав персональні покази Сенату США, а саме Комітету з розвідки

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.