У США запланували розмістити дітей-мігрантів на військових базах – The New York Times

22 Червня 2018, 10:17

У Пентагоні запланували надати спеціальні центри на чотирьох військових базах, щоб розмістити в них 20 тисяч дітей-мігрантів без супроводу.  Про це повідомляє The New York Times з посиланням на джерела в Міноборони США.

 

Зазначається, що наразі у Пентагоні обговорюють можливість надання приміщень на трьох військових об'єктах в Техасі та на одному – в Арканзасі.

 

Зокрема, на базах можуть також бути розміщені сім'ї мігрантів у цілому. 

 

"У нас є біженці. У нас є люди, вигнані з їхніх будинків землетрусами і ураганами. Ми робимо все, що в інтересах країни ", – зауважив міністр оборони США Джеймс Меттіс.

 

У свою чергу, він не уточнив, чи будуть мігранти розміщені на військових базах.

 

Нагадаємо, 20 червня Трамп підписав указ, який скасовує політику розділення сімей нелегальних мігрантів. Водночас американський президент зазначив, що адміністрація продовжуватиме політику "нульової терпимості".

 

Як повідомлялося, 20 червня президент США Дональд Трамп повідомив, що підпише наказ, який передбачає припинення політики розділення сімей нелегальних мігрантів. 

 

18 червня під час свого виступу  в Білому домі на засіданні Національної космічної ради, президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США не стануть "табором для мігрантів".

 

Додамо, що  боротьба з нелегальною міграцією була одним із ключових пунктів програми Трампа. Після своєї перемоги на президентських виборах у листопаді 2016 року він заявляв, що до трьох мільйонів нелегальних мігрантів можуть бути депортовані з США або потрапити до в'язниці.