У рамках справи про розслідування міжнародної корупційної схеми під слідством перебувають шість осіб, включно з Фірташем, угорським підприємцем Андрашем Кноппом, громадянином України Суреном Геворгяном, індійським політиком Рамачандра Рао і двома комерсантами з Індії та Шрі-Ланки.
Розслідування показало, що починаючи з 2006 року, в якості хабарів індійським чиновникам було передано близько $ 18,5 млн в обмін на отримання дозволу на розробку гірничодобувної шахти в індійському штаті Андхра-Прадеш.
Щорічний прибуток від проекту міг досягти $500 млн. Частина титану, що видобувається, мала продаватися фірмі Company A, що базується в Чикаго.
Слідство встановило, що Фірташ вів переговори з індійськими чиновниками і давав розпорядження про виділення їм коштів в обмін на преференції у наданні дозвільних документів. Крім того, за його вказівкою, як стверджується, підробляли документи на передачу цих грошей з метою маскування незаконних виплат під звичайні комерційні платежі.
Розслідування було проведено силами підрозділу ФБР в Чикаго, розгляд ведеться фахівцями суду північного округу штату Іллінойс.
Як повідомлялося, правоохоронні органи Австрії за запитом ФБР США затримали Фірташа у Відні за висунутою підозрою в "хабарництві і злочинних намірах".
14 березня суд постановив залишити Фірташа в Австрії для екстрадиції в США. На час підготовки екстрадиції його погодилися відпустити під заставу в €125 млн.
21 березня стало відомо, що Фірташа звільнили під заставу.