У складі “гуманітарного конвою” від РФ було чимало бензовозів – ОБСЄ

14 Березня 2015, 17:34

У складі частини 18-го конвою, який перетнув кордон України в пункті пропуску «Донецьк» о 14:39 за київським часом 13 березня і повернувся в Росію опівночі 14 березня за місцевим часом, перебувало 11 бензовозів. Про це йдеться в повідомленні спостерігачів Організації з безпеки і співробітництва в Європі.

За їхніми даними, в складі колони, яка прибула до російського прикордонного пункту «Донецьк» в Ростовській області, було також 11 вантажівок і два допоміжних автомобіля.

«На всіх вантажівках був напис« Гуманітарна допомога від Російської Федерації ». На бортах кількох вантажівок місія помітила прапори Російської Федерації і так званих «ЛНР» і «ДНР», – повідомляють в ОБСЄ.

Російські прикордонники і митники оглянули ззовні кілька вантажівок, українські офіцери не були присутні при огляді вантажу, йдеться в повідомленні.

Інша частина конвою була введена в Україну через пункт пропуску «Матвєєв Курган», де постійної місії ОБСЄ немає.

Як повідомили в Міністерстві з надзвичайних ситуацій Росії, всього у складі цього конвою в Україну ввели понад 50 автомашин.

Нагадаємо, партію перших «гуманітарних Камазів» Росія відправила в Україну 22 серпня.

При цьому в РНБО підкреслили, що неодноразово фіксувалася активізація бойовиків та збільшення кількості обстрілів сил АТО одразу після отримання вмісту російських вантажівок.

Раніше президент України Петро Порошенко зазначав, що у "гумконвоях" РФ на Донбас завозять пальне та зброю для терористів.

Зазначимо, українські прикордонники жодного разу повноцінно не оглянули «путінські камази».