НОВИНИ

Прикордонники не змогли оглянути вміст 18-го російського "гумконвою"

Контроль здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій.

Українські прикордонники заявляють про безконтрольне вторгнення вісімнадцятого «гумконвою» з Росії на територію України. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«7 березня російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (вісімнадцятого), так званого «гуманітарного конвою», - йдеться в повідомленні.

За даними прикордонників, колона «гумконвою» з 23 автомобілів проїхала через пункт пропуску «Матвєєв Курган» (РФ) на в’їзд в Україну з 05.40 до 06.00 ранку. Вантажівки перевозили продукти харчування.

«Оскільки переміщення «гумконвою» відбувалося з грубим порушенням норм міжнародного та національного законодавства і погоджених з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста модальностей, контроль українською міжвідомчою групою здійснювався лише шляхом візуального спостереження без виконання контрольних функцій», - наголосили в Держприкордонслужбі.

Як повідомлялося, зранку 7 березня "путінські камази" знову вторглися в Донецьк, 20 автомобілів привезли понад 200 тонн "гумдопомоги".

Нагадаємо, 4 березня на Донбас «путінські камази» всімнадцяте привезли «негуманітарний» вантаж, прикордонники знову його не оглянули.

Зазначимо, українські прикордонники жодного разу повноцінно не оглянули «путінські камази».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.