Так, у Сімферополі мітинг відбувається біля памятнику Тарасу Шевченку, учасники якого протестують проти проведення референдума, призначеного на 16 березня.
Протестувальники тримають прапори України і кримськотатарського народу, блакитні та жовті повітряні кульки та плакати "Крим за мир", "Я не хочу в "Совок", "Жінки Криму проти війни", "Крим – Україна", "Путін – не Росія".
Також мітингарі заявили, що якщо організатора кримського Євромайдана Андрія Щекунова не повернуть ті, хто його викрав, активісти перекриють центральні вулиці міста.
У Сімферополі також близько 8 тис. осіб мітингують за приєднання Криму до Росії.
Акція відбувається на площі Леніна, учасники тримають прапори Росії, Криму, Андріївські прапори. У багатьох на руках пов'язані триколори і георгіївські стрічки.
Присутні скандують "Росія", тримають плакати з написами "Крим – не Україна. Незаконно в її складі", "За майбутнє Криму разом з Росією!", "Крим любить Україну, але за перешийком".
Між тим, у Севастополі сталася бійка біля пам'ятника Шевченку на мітнигу, присвяченому 200 річчю з дня народження Кобзаря.
Біля пам'ятника зібралося близько 200 осіб з українськими прапорами і плакатами із закликами до миру між Росією і Україною. Пізніше на площі з'явилися люди з прапорами Росії і "Русского блока", які агресивно реагували на спроби за говорити з ними.
В якийсь момент між сторонами зав'язалася коротка бійка, хтось скористався газовим балкончикомю. Міліції вдалося розняти учасників бійки.
Водночас, журналіст ВВС Бен Браун у своєму Twitter повідомив, що на про-український мітинг напали учасники мітингу про-російського: українців побили, використовуючи кулаки і нагайки, окрім того про-росіяни розбили лобове скло автівки про-українця та намагалися перекинути автомобіль, ще одну людину серйозно побито ногами.
Як відомо, Верховна Рада АРК 6 березня ухвалила рішення щодо входження автономії до складу РФ, а також звернулася до президента Росії й Федеральних Зборів РФ із пропозицією про початок процедури входження АРК до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.
Крім того, Верховна Рада АРК ухвалила рішення перенести референдум про статус Автономної республіки Крим з 30 на 16 березня.
Згодом в. о. президента Олександр Турчинов зупинив рішення Верховної Ради Криму про призначення референдуму про приєднання АРК до Росії.
Служба безпеки, у свою чергу, почала досудове розслідування у зв'язку з ухваленням депутатами Верховної Ради Криму про входження автономії до складу Російської Федерації.
7 березня Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію постанови Верховної Ради АР Крим про призначення загальнокримського референдуму.