НОВИНИ

"Верховна рада" АРК приєднала Крим до Росії

Верховна Рада Криму прийняла рішення про входження Автономної республіки Крим до складу Російсбкої Федерації.

"Увійти до складу Російської Федерації на правах суб'єкта Російської Федерації", - йдеться в тексті рішення.

Верховна Рада АРК також звернулася до президента Владі міра Путіна і Федеральних зборів Державної думи Росії з пропозицією про початок процедури входження Криму до складу Російської Федерації як суб'єкта РФ.

Один із депутатів сепаратистів Рустам Теміргалієв написав у себе в Facebook: "Щойно Верховна Рада Криму прийняла історичне рішення про вступ до складу Російської Федерації! За 78 депутатів із 81!".

Це включено у рішення парламенту Криму про призначення референдуму про приєднання Криму до Російської Федерації на 16 березня.

Як повідомлялось, раніше Верховна Рада АР Крим проголосувала за призначення референдуму про приєднання Криму до Російської Федерації на 16 березня.

5 березня Окружний адмінсуд Києва визнав протиправними організацію та проведення місцевого референдуму з питань удосконалення статусу і повноважень автономії.

До цього «прем'єр-міністр» АРК Сергій Аксьонов заявив, що референдум про статус Криму може пройти раніше 30 березня.

Нагадаємо, раніше ВР Криму «призначила» референдум на 25 травня, проте пізніше президія ВР АРК перенесла дату на 30 березня.

ЗМІ повідомляли, що рішення про референдум щодо статусу Криму і відставку уряду автономії, яке приймали у захопленому невідомими озброєними людьми будинку Верховного Ради АРК - сфальсифіковані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.