У Росії знищили “санкційну” їжу, яку привезли з собою іноземні автогонщики

27 Серпня 2015, 16:02

Россільгоспнагляд вилучив і знищив 1 тис. 630 кг різноманітної їжі, яку для власних потреб привезли до Росії іноземні гоночні команди. Про це повідомило управління Россільгоспнагляду по Тверській і Псковській областях.

За даними відомства, 25 серпня під час огляду транспортного засобу, який віз із Нідерландів до Москви професійне обладнання для проведення автоперегонів, виявлені 794 кг продукції тваринного походження (молочна продукція, сир, яйця, готова м'ясна продукція, м'ясо, у т. ч. м'ясо птиці, морепродукти).

Товар переміщувався представниками транспортної компанії для особистого споживання. Однак продукти були вилучені і знищені через відсутність ветеринарних документів та дозволів на ввезення.

26 серпня у прикордонному пункті пропуску у представників команд вилучили 836 кілограм овочів і фруктів 37 найменувань, які також були вилучені і знищені.

За даними російських ЗМІ, продукти призначалися для гонщиків та обслуговуючого персоналу команд серії DTM, які приїхали на гоночний етап у Росію.

Слід зазначити, що у перегонах DTM беруть участь команди німецьких концернів BMW, Mercedes-Benz і Audi.

Як повідомлялос, наприкінці червня Росія заборонила ввезення продукції з низки країн, а президент РФ Владімір Путін розпорядився нищити контрабанду прямо на кордоні.

Нагадаємо, станом на 15 серпня, працівники Россільгоспнагляду знищили 871 тонну "санкційної продукції". В мережі з'явилися відео знищення тушок трьох гусаків, яких тиснули бульдозером. Крім того, відбулися спалювання та знищення сирів, персиків, іншої продукції.

Позначки: