НОВИНИ

У Росії знищили вже півтонни санкційних продуктів, які обіцяли не вилучати з особистого багажу

Пояснили тае "новим порядком знищення продуктів".

Россільгоспнагляд станом на 11 серпня 2015 року знищив 552 кілограма санкційних продуктів, які люди привезли в Росію в багажі.

"Россільгоспнагляд на 11 серпня 2015 року знищив 552 кілограма санкційних продуктів, які люди привезли в Росію в багажі. Продукти вилучали в Приморському краї, Сахалінської області, Калінінградській області, Санкт-Петербурзі та Ленінградської області", - говориться в статті.

Повідомляється, що загалом російські власті знищили 41 тонну продовольства, яке потрапило під дію санкцій.

"За який термін відзвітував Россільгоспнагляд, невідомо. Першого дня дії постанови уряду про знищення продуктів було знищено 290 тонн їжі", - повідомляє видання.

На форумі, присвяченому російської митниці, 3 серпня один з користувачів розповів, що в його знайомих в Шереметьєво вилучили 10 упаковок хамона по 600-700 грамів, пояснивши це новим порядком знищення продуктів. При цьому в указі президента РФ Володимира Путіна говориться, що він не стосується ввезення продуктів фізичними особами. Згідно з нормами, громадяни Росії мають право ввозити до п'яти кілограмів продуктів тваринного походження (на особу).

Як повідомлялося, 29 липня російський президент Владімір Путін підписав указ про знищення продуктів харчування з ЄС та США, що потрапили під російське ембарго. Заходи діятимуть з 6 серпня і не стосуватимуться продукції, яку громадяни ввозять для особистого користування.

Росіяни виступають проти знищення їжі. На сайті Change.org з'явилася петиція із зверненням до Путіна, в якому пропонується не знищувати продукти, а роздавати їх нужденним через благодійні організації.

Тим часом Навальний показав, як російські міністерства харчуються санкційними сирами через держзамовлення.

З'явилися фото, як росіяни "рятують" санкційні персики, які вціліли після бульдозера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.