У Росії вирішили знести єдиний храм УПЦ КП

4 Жовтня 2016, 15:12

Московський обласний суд ухвалив рішення знести Свято-Троїцький храм Богородської єпархії, який є єдиним храмом УПЦ КП на території Росії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив єромонах Святослав Скороход.

«Сьогодні чорний понеділок для Богородської єпархії УПЦ Київського Патріархату в Росії. Московський обласний суд виніс рішення за нашим Апеляційним позовом. Із третього жовтня 2016 р. вступає в силу остаточний вирок в знесенні нашого Свято-Троїцького храму в м. Ногінську Московської області задовільнивши позивача Адмiнicтрацiю Ногiнського району (а по сутi Московську Патрiархiю) та рішення першої судової інстанції Ногінського міського суду», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, храм буде знесений в 4-місячний термін за рахунок єпархії.

«Все українське систематично підчищається і нищиться: сьогодні резонансне рішення по знесенню храму, до того закриття української бібліотеки та ліквідування єдиної централізованої української організації «Український Конгрес Росії», – резюмував він.

Нагадаємо, у червні на Криті відбувся перший за понад тисячу років Всеправославний собор.

Читайте також: Всеправославний собор. Сила прецеденту

У соборі взяли участь 166 делегатів з десяти помісних церков. Російська православна церква відмовилася від участі. Крім того, на собор не приїхали представники Антіохійської, Грузинської, Сербської і Болгарської православних церков. Проте на соборі повідомили, церкви, яких не було, можуть пізніше приєднатися до ухвалених рішень.