У Росії сайт отримав попередження за фото спаплюженого в Сирії прапора РФ

12 Жовтня 2015, 23:35

Російський новинний сайт Znak.com отримав офіційне попередження від Роскомнагляду за публікацію фото з Twitter. На світлині розгнівані жителі Алеппо топтали прапор РФ.

За заявою російського наглядового відомства, ілюстрація зображує групу людей, які паплюжать державний прапор Росії, а така дія є в РФ злочином.

"Згідно із ч. 6 ст. 10 Федерального закону № 149-ФЗ "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації" забороняється публікація інформації, за поширення якої передбачена кримінальна або адміністративна відповідальність", – йдеться у повідомленні.

Посилаючись на статтю 16 російського закону про ЗМІ, Роскомнагляд виніс редакції та засновнику Znak.com попередження. За законом, якщо протягом року засіб масової інформації отримує такі письмові попередження "неодноразово", це може стати підставою для припинення його діяльності.

Видання написало про демонстрацію, що відбулася в сирійському місті Алеппо після того, як російська авіація завдала удару по цьому місту, яке перебуває під контролем опозиції.

Нагадаємо, російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.