НОВИНИ

Рада Федерації дозволила Путіну застосувати російську авіацію в Сирії

Президент Сирії Башар Асад звернувся до Путіна по допомогу.

Рада Федерації Росіїпроголосувала за використання російської авіації в Сирії. Про це повідомив глава адміністрації Кремля Сергій Іванов.

"Рада Федерації одноголосно підтримав звернення президента. 162 голоси "за", - розповів Іванов журналістам.

Президент РФ Владімір Путін вніс у верхню палату парламенту питання про згоду на використання ЗС РФ за кордоном. Рада Федерації відповідний дозвіл видала. Питання про використання ЗС РФ за кордоном стосується Сирії.

Глава адміністрації президента РФ Сергій Іванов повідомив, що президент Сирії Башар Асад звернувся до Владіміра Путіна з проханням про надання військової допомоги.

"У цьому зв'язку хочу вас проінформувати, що президент Сирійської Арабської Республіки звернувся до керівництва нашої країни з проханням про надання військової допомоги. Таким чином, можна констатувати, що з тероризмом, звичайно, боротися треба, треба об'єднувати зусилля, але при цьому необхідно дотримуватися норми міжнародного права ", - сказав Іванов журналістам.

Іванов підкреслив, що йдеться виключно про операцію військово-повітряних сил, використання військовослужбовців на землі виключено.

Нагадаємо, раніше сирійський уряд підтвердив отримання винищувачів та розвідувальних літаків з Росії.Американські джерела заявляють про 28 російських військових літаків на авіабазі у сирійській Латакії. 

США попередили, що військова підтримку сирійського президента Башара Аль-Асада з боку Росії може підвищити ризик конфронтації з силами коаліції, що ведуть боротьбу проти «Ісламської держави». Крім того, американський дипломат, колишній заступник держсекретаря США, а нині президент Інституту Брукінгса  Строуб Талбот вважає, що Росія відправила в Сирію озброєння та авіацію для того, щоб ускладнити антиісламістську операцію США та їхніх союзників.

Також хочемо нагадати, що 1 березня 2014 року Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Владіміра Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.