Рибак запросив керівників парламентських фракцій та керівника Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності у свій кабінет для узгодження позицій стосовно цього законопроекту.
Раніше Рибак заявив, що до законопроекту про прокуратуру було внесено 804 пропозиції. Згодом відкликано 441. Тобто залишилося врахувати 363 пропозиції народних депутатів.
За словами народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника, члени комітету повинні доопрацювати індивідуальну таблицю поправок до законопроекту про прокуратуру.
Водночас партія «Батьківщина» заявила, що відкликала 459 пропозицій до законопроекту про прокуратуру. Натомість ПР, відмовившись відкликати свої поправки до проекту закону, «робить усе для того, аби завтра цей законопроект не був проголосований у парламенті».
Нагадаємо, 8 листопада Верховна Рада підтримала у першому читанні внесений президентом законопроект «Про прокуратуру», ухвалення якого необхідне для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Цей законопроект входить до списку тих, які необхідно ухвалити для підписання угоди про асоціацію з ЄС.
20 листопада Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності не підготував законопроект про прокуратуру для розгляду в парламенті. І вирішив продовжити свою роботу наступного дня.
Як відомо, Верховна Рада сьогодні прийняла вцілому євроінтеграційний законопроект з питань проведення виборів. Втім, не підтримала жоден із шести законопроектів щодо звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.