У посольстві США зробили заяву щодо створення антикорупційного суду в Україні

7 Грудня 2017, 16:26

У посольстві США в Україні повідомили, що чекають від Києва створення антикорупційного суду відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії. Про це в четвер, 7 грудня, повідомляє прес-служба відомства в Twitter.

"Чекаємо подальших кроків України у створенні антикорупційного суду у відповідності до рекомендації Венеціанської комісії", – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко закликав народних депутатів зняти з порядку денного старий проект закону "Про антикорупційний суд", як це рекомендувала Венеціанська комісія.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року.

8 листопада Порошенко надіслав листа голові Верховної Ради України Андрію Парубію із пропозицією вжити заходів для відкликання законопроекту №6011 "Про антикорупційні суди", а також якнайшвидше доручити голові профільного комітету Верховної Ради України утворити робочу групу із напрацювання відповідного законопроекту з урахуванням рекомендацій Венеціанської Комісії.