НОВИНИ

Президент висловив свої сподівання щодо ухвалення закону щодо Антикорупційного суду

Порошенко наголосив, щоб представники всіх фракцій негайно почали роботу по розробці нового проекту з урахуванням пропозицій Венеціанської комісії.

Президент України Петро Порошенко заявив, що новий законопроект щодо Антикорупційного суду має буде розроблений та підписаний до кінця 2017 року. Про це він заявив у п'ятницю, 20 жовтня, у ході виступу з нагоди 14-річчя створення розвідки Держприкордонслужби.

Порошенко наголосив, щоб представники всіх фракцій негайно почали роботу по розробці нового проекту з урахуванням пропозицій Венеціанської комісії.

"Тепер я наполягаю і наголошую, щоб з участю представників усіх фракцій негайно почалася робота по розробці нового проекту, де будуть враховані всі пропозиції Венеціанської комісії. Підкреслюю, що я, як президент, готовий делегувати в цю робочу групу свого представника, щоб буквально за 1-2-3 тижні комісія мала можливість представити узгоджений законопроект. Якщо цього не буде зроблено, я буду змушений взяти на себе ініціативу. Підкреслюю, що графік створення нового суду, як я його собі уявляю і планую, передбачає остаточне ухвалення, підписання президентом закону "Про Антикорупційний суд" до кінця поточного року. Це абсолютно реально", - заявив він.

Як повідомлялося, жовтня президент Петро Порошенко закликав депутатів створити робочу групу з напрацювання законопроекту про створення Антикорупційного суду.

Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради зібралося близько 1000 осіб, які вимагають створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та прийняття нового виборчого закону.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.