У Попова вирішили повернути ковзанку з Контрактової площі на Майдан

10 Грудня 2013, 14:35

Ініціатива щорічного встановлення тимчасової льодової ковзанки на Майдані Незалежності виходила нібито від ТОВ "Всесвіт РВН" (Київ).

Відповідальність і всі витрати з монтажу, демонтажу й утриманню ковзанки, а також за проведення спортивно-масових заходів бере на себе "Всесвіт РВН".

Раніше, згідно з розпорядженням КМДА №2136 від 16 листопада 2011 року, передбачалося, що з 2012 року тимчасова ковзанка буде встановлюватися на Контрактовій площі замість Майдану Незалежності.

Тепер же ковзанка знову має бути на Майдані Незалежності.

Київська влада попросила Шевченківську райадміністрацію, МВС, департаменти охорони здоров'я й освіти КМДА посприяти "Всесвіт РВН" у встановленні ковзанки.

Сприяти в забезпеченні функціонуванні ковзанки КМДА попросила також "Київводоканал", "Київенерго", "Київспецтранс", "Київтранспарксервіс" і комунальну телекомпанію "Київ".

Як відомо, наразі на Майдані Незалежності тривають масові акції протесту проти відмови влади від євроінтеграції і побиття мирних демонстрантів у ніч на 30 листопада. Нині люди з різних регіонів ночують на Майдані у наметах і будівлях неподалік.

ТОВ "Всесвіт РВН" створене у 2006 році. Займається загальнобудівельними роботами. Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб-підприємців, учасником із часткою 100% у статутному капіталі ТОВ на 10 грудня 2013 року була директор компанії Вікторія Тиха.