НОВИНИ

Альянс лібералів і демократів Європарламенту відкриває своє "представництво" на Майдані

Представники Альянсу лібералів і демократів в Європарламенті обіцяють постійно перебувати на Майдані Незалежності для підтримки мирної проєвропейської демонстрації. Про це 10 грудня заявив у Страсбурзі президент Альянсу Гі Верховстат.

"Ми повинні гарантувати візити членів нашої політичної партії на ротаційній основі в Київ, щоб підтримати мирні демонстрації", - сказав Верховстат.

Він констатував, що нинішня проєвропейська демонстрація в Україні стала "найбільшою проєвропейською демонстрацією в історії ЄС".

"Не важливо, які стурбованості є у Росії - цілком очевидно, що це українські люди зроблять свій вибір, і ми сподіваємося, що насильство більше не повториться", - заявив лідер лібералів.

Крім того, Верховстат назвав "неприйнятним для демократичного суспільства "події в понеділок, під час яких офіс "Батьківщини" зазнав нападу.

Європейський політик також висловився на підтримку підписання Угоди про асоціацію та за діалог з пошуку виходу з кризи.

"Я думаю, що можливості для діалогу ще не вичерпані, і він повинен проводитися за участю всіх зацікавлених сторін", - упевнений Верховстат.

Як повідомлялось, сьогодні заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд зустрілася з лідерами української опозиції у Будинку профспілок на Майдані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.