У Польщі троє чоловіків напали на українців, є постраждалий

21 Серпня 2018, 13:16

Біля польського міста Познань 20 серпня троє чоловіків напали на пару українців. Про це повідомляє Radio Poznan.

 

Як зазначається, близько 22.00 на територію пожежної частини Познань-Кшесіни забіг закривавлений чоловік з дівчиною. За кілька хвилин за ними приїхав темний автомобіль, з якого вийшли троє чоловіків. Вони намагалися побити чоловіка і погрожували йому.

 

Своєю чергою, пожежники викликали поліцію.

 

Згідно з повідомленням, пораненого українця забрала швидка, він не отримав серйозних травм – у нього розсічена губа.

 

Згодом правоохоронці затримали двох нападників, у одного з затриманих виявили мачете.

 

"Ми тепер з’ясовуємо деталі інциденту. У одного з затриманих поліцейські вилучили мачете, але під час нападу цей предмет жодним чином не використовувався", – наголосили в місцевій поліції.

 

Затриманих нападників тримають під вартою. Правоохоронці наразі збирають доказовий матеріал, у тому числі з камер стеження.

 

Нагадаємо,  у селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила одного з них. Так, Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Вони займаються технічним обслуговуванням та очищенням дренажних канав. Їм від 45 до 52 років. Зазначається, що у четвер, 3 травня, українці пішли у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік, згодом  сталася словесна перепалка.  У свою чергу, коли українці йшли додому, дорогу їм загородили дорогу два автомобілі, з яких вийшло шість-сім чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Руслану та Андрію вдалося втекти. Зловмисники змогли наздогнати тільки Миколу. Бандити зловили його і жорстоко побили. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.

 

Консульський відділ посольства України в Польщі заявив, що напад на українця був скоєний однією особою. Зазначалося, що Україна підтримує контакт з місцевою поліцією та прокуратурою.