НОВИНИ

У посольстві уточнили інформацію про жорстоке побиття українця в Польщі

Зазначається, що у консульському відділі заявили, що напад на українця був скоєний однією особою.

Консульський відділ посольства України в Польщі прокоментував інформацію щодо жорстокого побиття трьох громадян України шістьма поляками в селі Ґлоскув П'ясечинського повіту Мазовецького воєводства. Про це йдеться в офіційній заяві дипвідомства у Facebook.

 

Зокрема, у посольстві спростували інформацію, заявивши, що напад на українця був скоєний однією особою.

 

"За попередньою інформацією, отриманою від компетентних органів Польщі, на початку травня цього року у вказаній місцевості дійсно мав місце напад на одного громадянина України, скоєний однією особою. В результаті вказаного нападу, громадянин України дістав травму голови, у зв’язку з чим наразі перебуває на лікуванні в одному з медичних закладів Варшави", - йдеться у повідомленні.

 

 

Наголошується, що Україна підтримує контакт з місцевою поліцією та прокуратурою.

 

"З метою з’ясування деталей вказаного випадку консульський відділ посольства України в Республіці Польща підтримує контакт з повітовою комендатурою поліції та районною прокуратурою в П’ясечно", - додали дипломати.

 

Раніше повідомлялося, що у селі Ґлоскув неподалік Варшави група невідомих зловмисників напала на трьох громадян України та жорстоко побила одного з них. Так, Микола, Андрій та Руслан працюють в Асоціації водних компаній у Ґлоскуві. Вони займаються технічним обслуговуванням та очищенням дренажних канав. Їм від 45 до 52 років. Зазначається, що у четвер, 3 травня, українці пішли у місцевий магазин. Після виходу з нього їх зачепив незнайомий чоловік, згодом  сталася словесна перепалка.  У свою чергу, коли українці йшли додому, дорогу їм загородили дорогу два автомобілі, з яких вийшло шість-сім чоловіків. Нападники витягнули з багажників бейсбольні бити та накинулися з ними на українців. Руслану та Андрію вдалося втекти. Зловмисники змогли наздогнати тільки Миколу. Бандити зловили його і жорстоко побили. Наголошується, що під час побиття у чоловіка стався епілептичний напад. До лікарні його привезли з проламаним черепом, численними крововиливами та відкушеним язиком.  Крім того, чоловік  був у нетверезому стані, тому його не змогли допитати.