У «Нових Санжарах» завершився термін обсервації

5 Березня 2020, 10:59

У медцентрі «Нові Санжари» на Полтавщині, де розмістили евакуйованих з охопленого коронавірусом Уханя, завершився двотижневий період обсервації. Про це повідомила екс-міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька у Facebook у четвер, 5 березня.  

 

Усі евакуйовані з Китаю, члени екіпажу та команда супроводу – не мають захворювання на коронавірус.

 

«14-денний термін обсервації закінчився. Ми вже спакували речі та готуємось повернутись до своїх родин, друзів та звичного життя», – йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 20 лютого в аеропорту Харкова сів літак з Уханя з евакуйованими у зв’язку зі спалахом коронавірусу в Китаї. На борту літака перебували 45 українців, 27 іноземців та члени екіпажу, серед яких три медики.

 

Усі були транспортовані до місця обсервації – це медичний центр Національної гвардії України «Нові Санжари». У зв'язку з евакуацією між мешканцями Нових Санжар та правоохоронцями відбулися сутички. Персонал «Нових Санжар» вивезли з об'єкту.

 

Загалом поліція розслідує вісім кримінальних справ щодо заворушень у Нових Санжарах. Як зазначив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко, слідчі повинні завершити розслідування справ за фактами зіткнень протягом двох місяців.