НОВИНИ

Евакуація українців із Уханя. Персонал "Нових Санжар" вивезли з медзакладу

Медперсонал закладу не контактуватиме з евакуйованими.

Персонал, який раніше працював у медичному центрі Національної гвардії України "Нові Санжари", де розмістять евакуйованих з Китаю українців, 20 лютого вивезли з об'єкту. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. 

 

Медперсонал закладу не контактуватиме з евакуйованими. Натомість із ними до "Нових Санжар" приїдуть лікарі, що супроводжували евакуйованих на літаку. 

 

Також у Кабміні розповіли, що якщо у когось із людей на карантині виявлять ознаки зараження коронавірусом, його ізолюють, а карантин продовжать ще на 14 днів. 

 

Лікарні Полтавської та Харківської областей забезпечили необхідними засобами індивідуального захисту та медикаментами. 

 

Нагадаємо, що Україна вирішила евакуювати своїх громадян із Уханю. На евакуацію з’явилися всі 48 заявлених громадян України та 29 іноземців. Двом громадянам України відмовили в евакуації через підвищену температуру. У МВС розповіли, що українців, евакуйованих з Китаю, доставлять на територію медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавської області.   

 

Коронавірус Covid-19 спалахнув на ринку морепродуктів в китайському Ухані (адміністративний центр провінції Хубей), який було закрито з 1 січня. Вірус вражає дихальні шляхи. Ознаками інфекції є респіраторні симптоми, лихоманка, кашель, задишка і важке дихання. Збудник передається від людини до людини. Вірус не до кінця вивчений, але на сьогодні відомо, що люди похилого віку, а також з хронічними захворюваннями більш схильні до ризику розвитку важких захворювань. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.