У Нідерландах провели соцопитування щодо референдуму про асоціацію з Україною

12 Березня 2016, 19:56

За місяць до референдуму в Нідерландах збільшилась кількість тих, хто готовий голосувати проти асоціації з Україною. Про це повідомило видання «Європейська правда» з посиланням на результати центру I&O Research, які опублікувало видання NOS.

Так, з урахуванням тих виборців, які ще не визначилися щодо свого голосу, а таких 23%, 33% голландців готові підтримати українську угоду, а 44% проголосують проти неї.

При цьому, у разі відсутності варіанта "ще не визначився", 57% опитаних обирають варіант проти і 43% – за.

Щодо явки, то наразі 37% голландців стверджують, що підуть голосувати. Результати референдуму матимуть значення лише якщо явка складе щонайменше 30%.

Серед тих, хто декларує намір піти на референдум 59% проголосують проти угоди, 41% – за. В той же час 59% тих, хто не збирається голосувати підтримують асоціацію, а 41% виступає проти неї.

Нагадаємо, понад чверть нідерландців взагалі не знають про референдум щодо України.

Як повідомлялося, нідерландські журналісти виявили фінансові махінації під час організації референдуму проти асоціації з Україною.

Також нагадаємо, Виборча рада Нідерландів призначила референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС на 6 квітня 2016 року. Референдум не має обов’язкового характеру і його результати не можуть змусити уряд відкликати угоду.