У «Нашій Україні» відклали обрання голови

13 Червня 2012, 09:30

Про це пише газета «Коммерсанть-Украина».

«Віктор Андрійович (Віктор Ющенко – Ред.) взяв паузу до 22 червня, сказавши, що йому необхідно проконсультуватися з главами обласних організацій партії, але натяків на те, хто може очолити політраду, не було», – повідомив виданню один із учасників засідання.

За словами співрозмовника, раніше в якості одного з претендентів на цю посаду розглядалася колишня глава секретаріату президента Віра Ульянченко.

«Проте, враховуючи, що київська міська парторганізація має намір поставити питання про виключення Віри Ульянченко з партії, малоймовірно, що вона очолить політраду», – відзначило джерело в НУ.

Глава Івано-франківської обласної організації НУ, народний депутат Зіновій Шкутяк додав, що питання обрання голови політради навіть не обговорювалося.

«Це буде темою наступного нашого зібрання», – сказав він.

Під час засідання члени політради ухвалили рішення висунути на парламентських виборах своїх кандидатів в народні депутати по загальнодержавному виборчому округу.

Як відомо, проти цього виступав колишній глава політради НУ Валентин Наливайченко. Він пропонував партії не конкурувати зі списком кандидатів від об'єднаної опозиції, а зосередитись на виборах в мажоритарних округах.

«Політрада ухвалила рішення про те, що НУ на виборах висуватиме партійний список. Ми беремо участь у виборах! Політрада також створила робочу групу, яка займатиметься об'єднанням правих політичних сил. Ймовірно, об'єднання буде проходити на базі НУ», – припустив Шкутяк.

Голова Української народної партії Юрій Костенко заявив виданню: «Зараз важливо сформувати спільний виборчий список, а на базі якої партії це відбудеться, вже предмет політичних домовленостей, ми готові до переговорів і компромісів».

Читайте також: Кому вигідна реінкарнація «Нашої України»

Нагадаємо, 24 травня екс-голова СБУ Валентин Наливайченко склав з себе повноваження голови політичної ради партії «Наша Україна» та зупинив своє членство у партії. Відповідну заяву поширила його прес-служба.

Пізніше ЗМІ повідомляли, що Наливайченко вирішив балотуватися самостійно по одному з мажоритарних округів Тернопільської області.
 
Між тим, заступник голови полiтради партії НУ Валентина Королькова вважає, що Валентин Наливайченко повинен був заявити про свій вихід із партії на засіданні політради і лише потім оприлюднювати це рішення у пресі.