У Миколаєві вимагали відставки губернатора і начальника обласного УМВС

7 Листопада 2012, 21:47

Як повідомила координатор акції, лідер Миколаївської обласної організації партії «Демократичний альянс» Євгенія Maтeйчyк, на думку учасників мітингу, саме ці посадовці "відповідальні за події, що відбувалися в Первомайську".

За словами Матейчук, представники влади й бійці «Беркута» ввірвалися 2 листопада до будівлі окружкому, тим самим вони втрутилися у виборчий процес і грубо порушили закон. У сутичках постраждали й мирні громадяни, які тепер не можуть отримати медичний огляд у Миколаївському бюро судмедекспертизи, – таким було негласне розпорядження влади, – заявляє вона.

Мітингувальники тримали в руках плакати з написами: «Kopнaцький y Bepxoвнiй Paдi – cтpaшний coн Kpyглoвa i йoгo блaзнiв», «Moлoдь – за чecнi вибopи», «Фaльcифікaцiям – нi!», «Peвoлюцiя щe бyдe», а також збільшені фотографії Миколи Kpyглoвa з написом: «3aкpyгляйcя!» і Парсенюка з написом: «Звільнено!».

На мітингу було продемонстровано аматорське відео Первомайських подій.

У резолюції, яку, за словами організаторів, підписали понад 200 осіб, учасники мітингу вимагають від президента України і міністра внутрішніх справ країни звільнити губернатора Миколаївської області Миколу Круглова і начальника УМВС у Миколаївській області Валентина Парсенюка, а також покарати їх відповідно до закону.

Виступаючі висловили невдоволення звільненням віце-губернатора Віталія Tpaвянка, стверджуючи, що це зроблено лише для того, щоб відвести народний гнів від губернатора.

Як раніше повідомлялося, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Микола Круглов підписав розпорядження про звільнення Віталія Травянка з посади свого заступника.

Раніше Віктор Янукович прийняв рішення звільнити Віталія Травянка з посади заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації.

Відповідно до закону «Про місцеві державні адміністрації», перший заступник і заступники голови облдержадміністрації призначаються на посаду і звільняються з посади губернатором за узгодженням з Кабінетом міністрів.

Нагадаємо, що Травянко балотувався у народні депутати у скандально відомому окрузі № 132 у Первомайську.

За першими даними на сайті ЦВК після підрахунку 100% голосів відрив опозиціонера Аркадія Корнацького від Травянка склав 4 167 голосів. Однак через добу дані на сайті змінилися на користь регіонала

98