У Миколаєві відкрили новий військово-морський навчальний центр

5 Листопада 2014, 13:56

У Миколаєві відкрився 198 навчальний центр Військово-Морських Сил ЗСУ. Про це повідомили в Одеському медіа-центрі Міноборони.

Згідно з повідомленням, 5 листопада в центрі розпочалися заняття для перших 70 курсантів-моряків.

Як відомо, новий навчальний заклад став спадкоємцем традицій 191 навчального центру Військово-Морських Сил, розташованого в Севастополі. Після окупації Криму викладацький склад центру вивели до Миколаєва. Тут, на базі військово-морського ліцею (5-те військове містечко) був створено новий навчальний заклад – 198 Навчальний центр ВМС ЗС України.

Начальником центру призначили капітана першого рангу Шайгена Шайволодяна.

В центрі опановуватимуть військово-морські спеціальності за 15 напрямами військові моряки строкової служби та військової служби за контрактом.

За словами начальника закладу, курсанти-моряки навчатимуться протягом місяця. За цей час військовослужбовці оволодіють програмою загальновійськової підготовки. Серед них 29 жінок-військовослужбовців.

Завершиться навчання випускними заліками та приведенням курсантів до військової присяги на вірність народу України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що передислокованим з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя в Одеську і Миколаївську області Військово-Морським силам (ВМС) Збройних сил України вдалося відновити боєздатність значної частини кораблів, літальних апаратів морської авіації і підрозділів військ берегової оборони.