У МВС Білорусі запевнили, що не затримували Павла Гриба

8 Вересня 2017, 16:11

Міністерство внутрішніх справ Білорусі заявило, що не затримувало Павла Гриба. Про це повідомляється в п’ятницю, 8 вересня, на сайті МВС Білорусі.

За інформацією, зниклий Павло Гриб не затримувався органами правопорядку та не звертався до міліції із заявами.

«Встановлено, що у період перебування на території Республіки Білорусь громадянин Гриб П. І. співробітниками органів внутрішніх справ не затримувався, із заявами або іншими обставинами у міліцію не звертався. В даний час його місцезнаходження не встановлено», – йдеться в заяві.

Як повідомляється, правоохоронці Республіки Білорусь наразі розшукують зниклого українця.

«Після закінчення перевірки матеріали будуть направлені в підрозділ Слідчого комітету для прийняття рішення про порушення кримінальної справи за фактом безвісного зникнення громадянина України», – додали в МВС Білорусі.

Раніше МЗС України висловило рішучий протест РФ через затримання Павла Гриба спецслужбами Росії.

Нагадаємо, колишній прикордонник, а нині військовий капелан Ігор Гриб заявив, що спецслужби Росії викрали його сина Павла в Білорусі. Згодом ЗМІ з'ясували, що ФСБ використала 17-річну дівчину, щоб заманити юнака до іншої країни.Посольство України передало в МЗС Білорусі ноту з проханням надати інформацію про українця. ЗМІ отримали непідтверджену інформацію, що від може перебувати в управлінні ФСБ у Краснодарі (РФ). Згодом у МЗС підтвердили, що Павло Гриб перебуває в управлінні ФСБ в Краснодарі.

Правоохоронні органи почали досудове розслідування щодо зникнення Гриба.