У МВФ не включили Україну до переліку бідних країн

22 Березня 2018, 19:44

Україна не увійшла до списку бідних країн з економікою, що розвиваються, де рівень доходу на душу населення менше порогового рівня.

 

Про це йдеться у звіті МВФ "Макроекономічний розвиток і перспективи в країнах, що розвиваються, з низьким рівнем доходу", який оприлюднили у четвер, 22 березня.

 

«Дві країни – Східний Тімор і Україна – не включені до списку країн, що розвиваються, з низьким доходом, коли рівень доходу на душу населення нижче встановленого порогового рівня», – зазначили у документі.

 

МВФ вказали, що падіння рівня доходу в Україні, хоч і було зафіксоване нижче мінімально встановленого рівня $2300 на рік, проте це, як зазначили в документі, «головним чином, відображає вплив від збройного конфлікту».

 

У той же час зазначається, що рівень бідності, структура зайнятості, очікувана тривалість життя та рівень освіти в Україні «є подібними до тих показників, що характерні для країн зі сталою ринковою економікою».

 

Нагадаємо, У МВФ назвали умови завершення перегляду програми з Україною.

 

Постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман заявив, що перегляд ціни на газ та повноцінне створенням антикорупційного суду залишаються умовами завершення чергового перегляду програми з Україною.