НОВИНИ

У МВФ назвали умови завершення перегляду програми з Україною

Водночас Люнгман наголосив, що різниця між ціною на газ для населення та його ринковою вартістю знову збільшується.

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що перегляд ціни на газ та повноцінне створенням антикорупційного суду залишаються умовами завершення чергового перегляду програми з Україною. Про це він повідомив на лекції для студентів економічного факультету Національного університету "Києво-Могилянська академія".

 

"Перегляд ціни на газ відповідно до досягнутих раніше домовленостей поруч із повноцінним створенням антикорупційного суду залишаються умовами завершення чергового перегляду програми", – зазначив представник МВФ.

 

Водночас він наголосив, що різниця між ціною на газ для населення та його ринковою вартістю знову збільшується.

 

"Україна успадкувала неефективний енергосектор, у якому роками газ населенню реалізувався за цінами, що становили лише невелику частину його справжньої ринкової вартості", – додав Люнгман.

 

За його словами, у 2016 році приведення цін на газ для населення у відповідність до його ринкової вартості "було справжнім проривом", однак відтоді різниця між цінами на газ для населення та його ринковою вартістю знову збільшується.

 

Нагадаємо, 25 січня Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна сподівається до травня 2018 року виконати всі умови для чергового транш кредиту Міжнародного валютного фонду.

 

Додамо, 25 січня директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард закликала Україну прискорити темп реформ для сталого поліпшення життєвого рівня населення.

 

Як повідомлялось, Порошенко після зустрічі з Лагард зазначив, що Україна підтверджує свою готовність до продовження плідної співпраці з Міжнародним валютним фондом як "важливим чинником зміцнення макроекономічної стабільності та індикатора довіри до проведення внутрішніх реформ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.