У Москві поліція затримала Нємцова і ще близько 200 незгодних з фальсифікаціями

6 Грудня 2011, 19:44

Незважаючи на те, що на площі проводиться акція прокремлівських рухів на підтримку «Єдиної Росії» і її лідерів – Дмітрія Мєдвєдєва і Владіміра Путіна – на площу прибули учасники акції протесту, які скандують «Россия без Путина!». Після цього їх відразу почала затримувати поліція.

Опозиціонери також скандують «Народ не верит Путину», «Свободу вчерашним задержанным», «Полиция с народом», «Долой провокаторов».

Зокрема поліція затримала лідерів російської опозиції Боріса Нємцова, Едуарда Лімонова, лідера партії «Яблоко» Сєргєя Мітрохіна. Усього затримано понад 200 чоловік.

Акція підходить до завершення. Активістам прокремлівських рухів на підтримку «Єдиної Росії» поліція не перешкоджає проводити свою акцію.

Як повідомлялось, поліція затримує протестувальників під барабанний бій представників прокремлівського молодіжного руху «Молода гвардія» «Єдиної Росії».

6 грудня прем’єр-міністр Росії Владімір Путін закликав соратників не звертати уваги на звинувачення у шахрайстві та корупції, оскільки це «такий штамп».

Нагадаємо, 5 грудня у Москві поліція затримала близько 300, а у Петербурзі 150 учасників акції протесту.

За результатами опрацювання 99,99% бюлетенів виборів у Держдуму Росії, 49,3% голосів дісталися «Єдиній Росії».

Спостерігачі ОБСЄ заявили про те, що вибори в Росії пройшли з порушеннями. А держсекретар США Гілларі Клінтон висловила «серйозну стурбованість» з приводу проведення парламентських виборів в Росії, заявивши, що росіяни заслужили ретельне розслідування всіх повідомлень про порушення.