У Львові комунальники пікетували казначейську службу

16 Листопада 2012, 09:18

Присутні скандували: «Віддайте наші гроші!». Також вони прийшли з плакатами: «Наші діти теж хочуть їсти», «Ситий голодного не зрозуміє» і «Віддайте наші зароблені гроші». Крім цього, присутні заспівали Гімн України.

За словами мітингувальників, через блокування Держказначейством виплат, «Львовелетротранс» не може виплатити 4,6 млн гривень зарплати, а «Зелений Львів» – 0,86 млн гривень.

Співробітники «Львівелектротрансу», працюють водіями трамваїв і тролейбусів, заявили, що відмовилися від раніше запланованих намірів заблокувати транспортом рух на основних перехрестях Львова.

Вони уточнили, що відмовилися від протесту, щоб не постраждали непричетні до цієї проблеми жителі міста.

Зараз вони розглядають можливість невиїзду на маршрути, вимагаючи виплати зарплати.

Конфліктів не виникало.

Нагадаємо, Львівська міська рада звинуватила Державну казначейську службу в блокуванні 14,8 млн гривень міського бюджету.

12 листопада близько 100 співробітників міського комунального підприємства «Львівелектротранс» пікетували будівлю Львівського облуправління Держказначейської служби з вимогою розблокувати платежі за статтями міського бюджету для виплати їм заробітної плати. Працівники комунальних підприємств «Львівсвітло» та «Львівелектротранс» провели аналогічну акцію у жовтні.

Також у листопаді казначейську службу пікетували працівники житлово-комунальної сфери Тернополя.

96